طریقه اتصال اسپلیتر به مودم و تلفن

1386931997_how-to-connect-dsl-splitter-to-modem

کلا ۳ تا سیم باید به اسپلیتر وصل کنید، اگه به اسپلیتر با دقت نگاه کنید می بینید که کنار هر کدوم از پورت ها یک نوشته وجود داره، کنار پورت ورودی ( تک پورت تنها ) نوشته Line، کنار پورت خروجی که قراره به مودم وصل بشه نوشته DSL و یا Modem و کنار پورت خروجی که قراره به تلفن وصل بشه نوشته Phone. سیم تلفنی که از ساختمون میاد رو به Line بزنید. شکل گویای همه چیز هست.

 

 

مطالب مشابه

2 نظرات

 1. احمد

  سلام من یه مودم درم .وقتی که تلفن زنگ میخوره یا اگر بخوام شماره ای رو بگیرم باعث قطع شدن اینترنت میشه.لازم به توضیح است که در مجموعه یه اسپلیتر وجود داره که سیمی که از مخابرات می یاد به پورت ورودی وصل است. و به دو پورت خروجی هم مودم و تلفن حال دلیل این قطع شدن چیه؟ تشکر

  ارسال پاسخ
  1. مدیر وب سایت

   سلام.
   طریقه نصب اسپلیتر همینی هست که شما گفتین. یعنی از خط تلفن سیمی به آن وصل و از خروجی های آن به تلفن منزل و کامپیوتر اتصال داده می شوند.
   اگر به همین روش اعمال کرده اید و همچنان مشکل دارین، نسبت به خرید اسپلیتر جدید اقدام کنید (سعی کنید از اسپلیترهای خوب موجود استفاده کنید و از خرید اسپلیترهای ارزان قیمت و یا قلابی خودداری کنین.)
   اگه با تعویض اسپلیتر همچنان مشکل پابرجا بود، به سرویس دهنده اینترنت خودتون بگین که خطتون رو چک کنه… شاید مشکل از سیم کشی داخلی ساختمون باشه…
   برای اینکه مطمئن شین که سیم کشی مشکل داره یا نه، حتما اسپلیتر رو ورودی خط ساختمون چک کنین…
   این کله چیزیه که بلد بودم.
   با امید موفقیت

   ارسال پاسخ

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بپرسید