پی سی آن - آموزش با طعم شکلات؛ خوش آمدید

نمونه فعالیت

همکاری در پروژه؛ ملکیما، تخصصی ترین بازار آنلاین املاک ایران

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. وب سایت ملکیما طرح و ایده ای نو در حوزه نیازمندی های املاک آنلاین در تابستان 1394 تحت یک پروژه استارتاپی اجرایی شد.

راه اندازی؛ فروشگاه اینترنتی فرالنز

از جمله امکانات این وب سایت می توان به فروشگاهی کامل و متناسب با نیازهای روز و بهره مندی از پنل مدیریت کاملا پارسی، اتصال به درگاه، سابقه خرید مشتریان، بخش مدیریت بازاریابان فروشگاه و… اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت گروه طراحی داخلی اطلس

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. وب سایت فوق به سفارش گروه طراحی داخلی اطلس طراحی و پیاده سازی شد.از جمله امکانات این وب سایت می توان به قالب و پوسته کاملا اختصاصی، گالری نمایش محصولات و نمونه های کاری و… اشاره کرد.

راه اندازی؛ فروشگاه اینترنتی لنز برتر

از جمله امکانات این وب سایت می توان به فروشگاهی کامل و متناسب با نیازهای روز و بهره مندی از پنل مدیریت کاملا پارسی، اتصال به درگاه، سابقه خرید مشتریان، بخش مدیریت بازاریابان فروشگاه و… اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت شرکت منظومه نور فردیس

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. وب سایت شرکت شرکت منظومه نور فردیس که به صورت کاملا اختصاصی و بنا به درخواست این شرکت طراحی و پیاده سازی شده است با ظاهری بسیار زیبا، قالبی واکنش گرا متناسب در انواع سایزهای نمایشی مختلف، ثبت درخواست نمایندگی و همکاری، درخواست پروژه آنلاین، گالری نمایش نمونه کاری ها و محصولات این شرکت.

همکاری در پروژه؛ وب سایت قرآن و عترت بلدالامین

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. وب سایت فوق به سفارش موسسه قرآن و عترت بلدالامین طراحی و پیاده سازی شده است و اولین وب سایت تخصصی قرآن و اهل بین استان خراسان جنوبی می باشد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به سیستم نمایش دوره ها و ثبت نام آنلاین، انجمن، نمایش آخرین مطالب انجمن در صفحه اول و امکانات عمومی ثبت و مدیریت مطلب اشاره نمود. همچنین قالب این وب سایت به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است.

همکاری در پروژه؛ وب سایت گروه صنعتی عباسی

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری زمینه های کاری، نمایش پروژه های انجام شده، بلاگ ،قالب مخصوص با ظاهری شکیل و زیبا اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت شرکت فنی مهندسی فرابین

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. این وب سایت متعلق به شرکت فنی مهندسی فرابین می باشد.از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری زمینه های کاری، نمایش پروژه های انجام شده، بلاگ ،قالب مخصوص با ظاهری شکیل و زیبا اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت مصنوعات فلزی شهابادی

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. این وب سایت متعلق به گروه مصنوعات فلزی شهابادی می باشد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به لیست فعالیت های این مجموعه،گالری تصاویر نمونه کارها و… اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت شرکت مهاب دژ شرق

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. وب سایت مذکور به سفارش شرکت مهاب دژ شرق که در زمینه پروژه های ساختمان و آب رسانی و ارائه تجهزات مرتبط فعالیت می کند. از جمله امکانات این وب سایت، معرفی زمینه های کاری و پروژه های انجام شده و در دست اقدام و اخبار داخلی شرکت و همچنین طراحی سیستم مدیریت پروژه هاست که این سایت را متمایزتر کرده است. در این وب سایت از قالب پیش فرض شرکتی استفاده شده است.

همکاری در پروژه؛ وب سایت شرکت سپهر آذرین بیرجند

این وب سایت با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری محصولات و نمونه های کاری، گالری تصاویر، امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

راه اندازی؛ فروشگاه اینترنتی هندونه

از جمله امکانات این وب سایت می توان به فروشگاهی کامل و متناسب با نیازهای روز و بهره مندی از پنل مدیریت کاملا پارسی، اتصال به درگاه، سابقه خرید مشتریان، بخش مدیریت بازاریابان فروشگاه و… اشاره کرد.

راه اندازی؛ وب سایت گروه تخت جمشید کویر

این وب سایت متعلق به گروه تخت جمشید کویر می باشد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری محصولات و نمونه های کاری، گالری تصاویر، امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت موسسه فرهنگی هنری هنرکده ماهور

این وب سایت متعلق به موسسه فرهنگی هنری هنرکده ماهور می باشد که با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد.. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری محصولات و نمونه های کاری، گالری تصاویر، امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

راه اندازی؛ فروشگاه اینترنتی شرکت منظومه نور فردیس

این وب سایت برای شرکت منظومه نور فردیس نصب و راه اندازی شده است. از جمله امکانات این وب سایت می توان به فروشگاهی کامل و متناسب با نیازهای روز و بهره مندی از پنل مدیریت کاملا پارسی، اتصال به درگاه، سابقه خرید مشتریان، بخش مدیریت بازاریابان فروشگاه و… اشاره کرد.

راه اندازی؛ وب سایت صنایع MFD مونیکا

این وب سایت برای گروه تولیدی مونیکا نصب و راه اندازی شده است. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری محصولات، بخش دانلود کاتالوگ و… اشاره کرد.

 آدرس : منقضی شده به دلیل عدم تمدید

همکاری در پروژه؛ وب سایت فروشگاه کتاب شهر بیرجند

این وب سایت به سفارش فروشگاه کتاب شهر بیرجند انجام شد که با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. این وب سایت بر اساس طرح و ایده دریافتی از مشتری طراحی و پیاده سازی شده است و دارای ساختاری مشابه کتابخانه و از نوع فروشگاهی می باشد. همچنین قالب این وب سایت به صورت کاملا اختصاصی طراحی شده است.

 آدرس : منقضی شده به دلیل عدم تمدید

همکاری در پروژه؛ وب سایت شرکت بازیافت کویر

این وب سایت متعلق به شرکت بازیافت کویر می باشد که با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از امکانات این وب سایت می توان به سیستم درخواست آنلاین جمع آوری مواد بازیافتی ، سامانه پیام کوتاه درخواست جمع آوری مواد بازیافتی و امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

 آدرس : منقضی شده به دلیل عدم تمدید

همکاری در پروژه؛ وب سایت گروه صنعتی آبکام

این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آبکام می باشد. این پروژه در سال 1394 با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری زمینه های کاری، نمایش پروژه های انجام شده، بلاگ ،قالب مخصوص با ظاهری شکیل و زیبا اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت شرکت سایه گستر

این وب سایت متعلق به شرکت سایه گستر می باشد. این پروژه با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری تصاویر، سیستم آنالیز مصالح سقف کاذب که به صورت خودکار بر اساس فرمول تعریف شده مشتری مقدار مصالح مورد نیاز برای تولید سقف کاذب را محاسبه می کند و امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

 آدرس : منقضی شده به دلیل عدم تمدید

همکاری در پروژه؛ وب سایت شخصی دکتر سلطانی نژاد

این وب سایت متعلق به دکتر سلطانی نژاد می باشد. این پروژه با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

وب سایت شرکت چدن کویر خاوران

این وب سایت متعلق به شرکت چدن کویر خاوران می باشد که با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به نمایش لیست فعالیت ها و امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

همکاری در پروژه؛ وب سایت جواهری پدید

این وب سایت متعلق به مجموعه جواهری پدید می باشد که با همکاری تیم پارس پیک شرق به صورت اختصاصی راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری جواهرات، محیطی جذاب با امکانات ارتباطی دو سویه با مشتری ، دریافت نظرات و پیشنهادات و سلایق مشتری، دریافت آنلاین فاکتور خرید و ارائه جدیدترین اخبار بازار اقتصاد و… اشاره کرد

 آدرس : منقضی شده به دلیل عدم تمدید

همکاری در پروژه؛ وب سایت گالری تابلو فرش ترنج

این وب سایت به سفارش آموزشگاه و فروشگاه ترنج انجام شد که از قالب پیش فرض با همکاری تیم پارس پیک شرق راه اندازی شد. از جمله امکانات این وب سایت می توان به گالری تصاویر و محصولات این فروشگاه و امکانات عمومی ثبت مطلب و اطلاع رسانی اشاره کرد.

 آدرس : منقضی شده به دلیل عدم تمدید

بپرسید